Beschrijving
1 Troy ounce zilveren munt Emoe 2020, uitgegeven door de Perth Mint. Deze munten zijn geslagen in een gelimiteerde oplage van 30.000 stuks.De zilveren Emoe 2020 is de tweede jaargang van deze exclusieve serie.
Geleverd in een luchtdichte capsule.
Lees verder1 Troy ounce zilveren munt Emoe 2020
De zilveren munt is de derde uit de serie Emoe munten van de Perth Mint, Australie. Net als vorig jaar is er nu ook weer een zilveren 1 troy ounce Emu munt geslagen in 99.99% puur zilver met een strikt gelimiteerde oplage van slechts 30.000 stuks. Deze munten bevatten 31,103 gram puur zilver en zijn nieuw geslagen en leverbaar zolang de voorraad strekt.
De Emoe serie is een relatief nieuwe serie munten waarbij er drie varianten beschikbaar zijn; een 1 troy ounce gouden Emoe, een 1 troy ounce zilveren Emoe en een proof variant van de zilveren Emoe. Al deze munten worden uitgegeven in een strikt gelimiteerde oplage wat de Emu munten zeldzamer maakt dan bijvoorbeeld de Kookaburra en Koala munten die ook uit Australië komen.
De Australische emoe is een grote loopvogel die grote afstanden kan draven. Hoewel emoes veren hebben, kunnen ze niet vliegen omdat hun vleugels te klein zijn. Emoes komen in heel Australië voor ze eten voornamelijk met grasbloemen, zaden en insecten. De emoe is na de struisvogel de op één na grootste levende vogel.
Design Emoe 2020
Op de voorzijde van deze zilveren munt staan twee emoes afgebeeld in een woestijnlandschap. Op de bovenkant van de rand staat Austrailian EMU en onderaan staat het jaartal, 2020, het gewicht 1 oz en de fijnheid 99,99% puur zilver.
Op de achterkant van de munt staat Queen Elizabeth II afgebeeld. Samen met het land waar de munt gemaakt is, Australië, en de nominale waarde van de munt (1 Dollars).
Lees minder
Specificaties

Producent | Perth Mint |
---|---|
Gehalte | 99,99% |
Conditie | Brilliantly Uncirculated |
Gewicht | 1 troy ounce |
Doel aankoop | Verzamelen |
Jaar van uitgifte | 2020 |
Land van uitgifte | Australië |
Maak de serie compleet
Reviews (1)
Lees reviews
-
“Tevreden over verzending en prijs.”
Ik heb de andere 2 edities uit de serie ook. Ik ben dus erg blij met de 2020 editie. De verzending was erg snel en ik vind daarnaast de prijs erg scherp.
Moment...