-
Veilig verpakt
-
Terugkoopgarantie
-
Wereldwijd verhandelbaar
-
Klantwaardering: 9.7
1/10 Troy ounce gouden munt 100 Euro Frankrijk 2010, geslagen in 3,11 gram puur goud.
Specificaties
Fysieke eigenschappen
|
Nettogewicht
Het nettogewicht wordt berekend door het brutogewicht te vermenigvuldigen met het gehalte. |
1/10 troy ounce |
| Gehalte en metaalsoort | 99,99% | Goud |
| Conditie |
Brilliant uncirculated
Deze munten zijn nieuw geslagen en nog nooit in omloop geweest. Wij leveren deze in de originele verpakking. |
Herkomst
| Munthuis | Koninklijke Nederlandse Munt |
| Jaar van uitgave | 2010 |
Prijseigenschappen
| Verkoopprijs | ⬠396,00 |
| Beleggingsscore | C-label |
| Btw-tarief | Beleggingsgoud |
Overige eigenschappen
| Terugkoopgarantie van toepassing | Ja - 100% |
| Ophalen mogelijk | Ja |
| Beschikbaarheid | Momenteel niet op voorraad |
Koninklijke Nederlandse Munt
De Koninklijke Nederlandse Munt (KNM) is een Nederlandse onderneming die verantwoordelijk is voor het slaan van munten. Het bedrijf is gevestigd in Houten en heeft een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1567, toen de Munt van Utrecht werd opgericht. In 1807 werd de Koninklijke Nederlandse Munt opgericht, en in 1912 kreeg het bedrijf het predicaat "Koninklijk".
Beleggingsscore
Producten met een C-label worden voornamelijk gewaardeerd om hun verzamelwaarde. Denk hierbij aan bijzondere uitgaven, beperkte oplages of munten met een specifieke historische of esthetische betekenis. De prijs ligt vaak verder boven de goud- of zilverwaarde, waardoor deze categorie minder gericht is op belegging en meer op verzamelen.
LabelinformatieProducten met een A-label behoren tot de meest gangbare en liquide keuzes binnen het assortiment. Deze munten en baren combineren een scherpe prijs per gram met een relatief lage spread, waardoor ze aantrekkelijk zijn voor beleggers die efficiënt fysiek goud of zilver willen aankopen. Door de hoge verhandelbaarheid zijn dit vaak de eerste keuzes binnen een portefeuille.
Een B-label staat voor producten die wereldwijd goed verhandelbaar zijn en afkomstig zijn van erkende munthuizen of raffinaderijen. De prijs per gram of de spread ligt echter doorgaans iets hoger dan bij A-label producten. Daarmee zijn ze nog steeds geschikt als belegging, maar minder optimaal voor wie puur kijkt naar kostenefficiëntie.
Producten met een C-label worden voornamelijk gewaardeerd om hun verzamelwaarde. Denk hierbij aan bijzondere uitgaven, beperkte oplages of munten met een specifieke historische of esthetische betekenis. De prijs ligt vaak verder boven de goud- of zilverwaarde, waardoor deze categorie minder gericht is op belegging en meer op verzamelen.