Deze munten zijn geslagen in 1 troy ounce puur zilver door de Perth Mint uit Australië. Deze munt heeft veel gelijkenissen met de Dragon and Tiger munt uit 2018.
De Double dragon munt heeft een gelimiteerde oplage van slechts 50.000 stuks en is daarmee zeer gewild onder verzamelaars. Ook voor beleggers is deze munt interessant gezien de potentiële verzamelaarswaarde in de toekomst.
Op de voorzijde van deze munt zijn twee draken afgebeeld die om een vlammende parel lijken te zweven. Op de achterzijde van deze munt is het portret van Queen Elizabeth II (naar het design van Jody Clark) afgebeeld. Verder is op de achterzijde o.a. ook het jaar van uitgifte (2019) en de face value afgebeeld (1 Australian Dollar)